ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 [Praktikė] - Shpalos gjith domainet e Hotmail Servisit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: [Praktikė] - Shpalos gjith domainet e Hotmail Servisit   Thu Jan 10, 2008 5:41 pm

Kėtu e keni njė periudh tė shkurtur me nje rresht tė shkruar nė JAVASCRIPT mundeni ti shpaloseni gjith Serviset e Hotmailit pėr tė regjistruar nje email Adresse me ndo njė servisė tė veēantė.

Pėr serviset mendoj gjitha emri@domainet.com tė Hotmailit tė cilėt shėrbejn pėr gjitha vendet e ndryshme nė botė.

Pik sė pari shkojm nė webfaqen e live.com pėr tu regjistruar.

Kodi:
http://get.live.com/getlive/overviewPrandaj e marrin kėt kodin nė javascript dhe e shkruajm nė menubar lartė dhe shtyp enter, gjithashtu mundeni tė shikoni dhe njė video tė shkurtur qė e kam demostruar se si mund tė veproni.

javascript kodi:

Kodi:
javascript:function r(q){} function s(q){e[q] = new Option(a[q],a[q])}; r(e = document.getElementById("idomain").options);r(d="live.");r(a = new Array("khg-crew.ws", "hotmail.com","hotmail.co.uk","msn.com",d+"com",d+"com.au",d+"be",d+"ca",d+"co.uk",d+"de",d+"fr",d+"it"/*, d+ "khg-crew.ws"*/,d+"nl")); for (i=0;i<a.length;i++){ s(i ) }alert("Domainet u shtuan me sukses.!");


p.s// ket e morra dhe e shkrujta pėrshkakė se me kan shkruar shum hėr se si mund tė shfaqim gjitha domainet e Hotmail-Servisit pėr tė regjistruar nje email me origjine tjera.

shkarko demostrim tė shkurtėr..

Kodi:
http://www.speedyshare.com/449976545.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
[Praktikė] - Shpalos gjith domainet e Hotmail Servisit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: CHat Programe :: Msn Programe-
Kėrce tek: