ForumPortalliPytsoriKrkoRegjistrohuLista AntarveGrupet e Antarveidentifikimi

Share | 
 

 Msn Skins trik

Shko posht 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Msn Skins trik   Thu Jan 10, 2008 5:46 pm

Morëm pak kohë ti bëjm disa skinsa për msn "KHG MSN"


Si ta futeni skinsin në msn tuaj.

1) E zgjedhni skinsin (Foton që eksiston ne folder të cilën doni ta futeni në msn tuaj) dhe e bëni copy.

2) Shkoni këtu ( ku është e instaluar msn messengeri 7.0 apo 7.5) C:\Program Files\MSN Messenger e beni paste dhe e beni refresh dhe e mbylleni folderin.

3) Pasi që i keni bë këto shkoni e klikoni msn posht te ora në të djadht nëse nuk ju është dal ne skins shkoni ne iks (X) dhe hapeni perseri dhe e keni skinsin.
Kodi:
Ketu i keni 3 skinsa
Your Download-Link: http://rapidshare.de/files/12300543/Skins.rar.html
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://start.albanianforum.net
 
Msn Skins trik
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: CHat Programe :: Msn Programe-
Krce tek: