ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Robotat n'MSN!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Robotat n'MSN!   Thu Jan 10, 2008 5:52 pm

Qfar ROBOTA dini juv!!! nese doni Publikoni e-mailat e tyne
une ekom spleak@hotmail.com edhe smarterchild@hotmail.com
osht karakteristik te Smarter child kur ta vetsh "HOW OLD ARE YOU"
TKALLXON me VIT/MUJ/DIT/ORE/MIN/SEC
po e ka edhe opcionin "FUN" Kaa sene tmira kur ki kohe me Manevru!
Encarta@ConversAgent.com - Info Qdo Gje Ka nIs me mEsu Edhe Anglishten Qitash - AMo Edne Ne Mesim e Siper Osht :d
SmarterChild@Hotmail.com - Per Info Dhe Per Pytje e qesi sene
Spleak@Hotmail.com - Me Fun Edhe Me Dergu leter
16Trivia@Hotmail.com - provone e shihni
EspBilly@Msn.Com - Ky Per filma e do loj a sdi qka osht hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Robotat n'MSN!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: CHat Programe :: Msn Programe-
Kėrce tek: