ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nese Ju Prishet Tastiera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Nese Ju Prishet Tastiera   Thu Jan 10, 2008 6:24 pm

Se pari shkojm START => All Programs => Accesories => Accesbility => ON - Screen Keyboard dhe do ju paraqitet posht Tastiera

Mundeni me perdor te gjitha funxionet ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nese Ju Prishet Tastiera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: UnaBle Box :: HaCkinG-
Kėrce tek: