ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Veshgimin nga serveri ne internet CaFfe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Veshgimin nga serveri ne internet CaFfe   Thu Jan 10, 2008 6:30 pm

Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafee pa qka je tu ba
nese jeni ne ndonje Internet Caffe dhe doni qe mos tju keqyrin nag serveri athere shkoni ne MyNetwork Places me tastin e djatht Properties pastaj Local Area Conection prap me tast te Djatht Properties pastaj shkoni ne menyne Advanced she e keni aty Internet Conecctionn Firewall e leni ate Shenjen aty(tik) dhe Ok.
dhe u kry tash nuk mund tju kontrolloj pprej PC Server por kjo trik eshte jo vetem ne internet caffe por edhe neper pc personal.(Firewall)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Veshgimin nga serveri ne internet CaFfe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: UnaBle Box :: HaCkinG-
Kėrce tek: