ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 OpenWengo - thirrje telefonike nga 20 min. **FREE**

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: OpenWengo - thirrje telefonike nga 20 min. **FREE**   Thu Jan 10, 2008 6:42 pm

Pershrkimi anglisht:


Cito:
OpenWengo is an open source project, initiated by the French company Wengo, itself backed by neuf telecom. Our goal is to provide a standards-based VoIP platform - we are committed to providing unlimited free telephony and enhanced features to our users, while promoting innovative usage-driven services.


Me kete program mundeni me ba thirrje neper telefona fiks, sepse ju japin 20 cent callout service.. dhe ne shumicen e vendeve neper telefona fiks ne minut kushton 1 cent, keshtu qe ju keni ne shfrytezim 20 minuta me fol..
Lista e cmimeve: http://www.openwengo.com/index.php?yawl[S]=wengo.public.homePage&yawl[K]=wengo.public.aboutCallOut

Regjistrimi behet me email dhe mundeni me u regjistru varesisht se sa emaila i keni...

Linku:

http://wengofiles.wengo.fr/wengophon...Setup-0.99.exe


Kaloni mire e suksese...


P.S. Kete program e pata postu edhe para nja nje jave por tash nuk po mundem me e gjet ku eshte,keshtu qe e postova perseri...
Ndoshta gjate nderrimit te templates eshte faktapit naj post...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
OpenWengo - thirrje telefonike nga 20 min. **FREE**
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: CHat Programe :: Skype, AOL, AIM, ICQ-
Kėrce tek: