ForumPortalliPytsoriKrkoRegjistrohuLista AntarveGrupet e Antarveidentifikimi

Share | 
 

 [ www.skype.com SkypeOUT Akonta ]

Shko posht 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: [ www.skype.com SkypeOUT Akonta ]   Thu Jan 10, 2008 6:46 pm

Ok , Ju Përshëndesim Të Gjithve Pra Këtu Keni Hap Temës e Re:
[ www.skype.com SkypeOUT Akonta ]

CN: Pasi Që Bisedova Me KHG-Team Posaqërisht me eLiOni Vendosëm Që Të Hapim Edhe Kët Temë Këtu Për Skype Këtu Mund Të Postoni Ju Por Edhe KHG-Team ,Do Të Postoj Akonta Gratis Me Llogari Deri Më 10€ Per Ju Pra Por Mundet edhe Si Përmenda Më Parë Me Na Kërkuar Një [ KHG Re-Load ]Me Ju mbush SkypeAkontin KHG-Team Pra Vazhdoni Kështu:

Shkruani Mesazh Privat/
User: CrAcKeR-NiNi
Tema: Unable Re-Load

Mesazhi:

Acess Hyrja Ime Në Skype:
Username: Ketu Shkruani Userin
Password: Ketu Shkruani Passwordin/FjalKaluesin Pra

Dhe Pasi Të Dergoni Ketu Te Dhena Ne KHG Forumin Ne Privat Mesazh Ne Do Të Mundohemi Së Shpejti Për 24 Or Me Bër Mbushje Të Akontit Tuaj Ne Skype 10€ Dhe Pastaj keni Mundesi Me Fol Me Krejt Boten pra Vetem per Ju Nga KHG-Team KosovaHackersGroup™.

MABJ MEND: Une Do Te Pranoj mesazhe Private Nga Antare Qe Kane mbi 50 mesazhe Ne KHG Nese Keni nder 50 Mesazhe Nuk Pranoj mbushje Te Skypes nepermjet PV Mesazh Falm.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://start.albanianforum.net
 
[ www.skype.com SkypeOUT Akonta ]
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: CHat Programe :: Skype, AOL, AIM, ICQ-
Krce tek: