ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 VoipBuster Balance/Mbushje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: VoipBuster Balance/Mbushje   Thu Jan 10, 2008 6:46 pm

Desha te shkruaj dicka per ata qe gjinden ne zvicer,

Per mbushjen e VoipBuster mundeni tani te berni dhe me thirrje telefonike.
pra kur beni thirrjen ne nje numer qe ju jep VoiPBuster ne Faqen e vet dhe pastaj ju jep nje Kod ku je udheni te jepeni ate gjat mbushjes kur ben thirrjen ne numrin privat te tyre.

pra ajo ben vec ne /FestNetz/ per ket ju mundeni pastaj te perdoreni dhe Telefon gabinet per te mbushur shkoni i futeni 70 Rap. dhe ateher thirrni ne ate numer dhe jepeni kodin tuaj e tani mundeni te mbusheni nje account me 4.x ā‚¬
dhe keshtu me radhe,

ket kam pervuar vec nga telefon gabinet te Swisscomit ne Zvicer dhe kam pasur sukses me to keshtu qe ju qe jetoni ne zvicer jeni te interesuar per ket Method ateher punoni se ja vlen

(" Per ata qe jetojn jasht zvicress mundeni te pervoni me ndo nje Free Call qe mundesojn nje min apo me teper per ti thirrur. dhe te mbusheni account;") ket gje skam pervuar ende nese do te pervoj dhe do te kem sukses ateher do tju lajmroj ketu, fleni pa gajle

p.s - Nuk morra te postoj screenshots e te bej video per te sepse nuk esthe veshtir per ta kuptuar dhe eshte leht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
VoipBuster Balance/Mbushje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: CHat Programe :: Skype, AOL, AIM, ICQ-
Kėrce tek: