ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Programoni ne mobilat tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Programoni ne mobilat tuaj   Thu Jan 10, 2008 6:53 pm

ky eshte nje program per te programuar ne mobilat tuaj
i ka keto gjuh programuese:
Java
C++
PHP
HTML

Mobili juaj duhet te ket java-n te instaluar dhe ti pranoj filet .jar

Download
http://www.speedyshare.com/960593660.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Programoni ne mobilat tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: UnaBle Box :: Programe Pėr Mobil-
Kėrce tek: