ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bluetooth Hack v 1.7

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Bluetooth Hack v 1.7   Thu Jan 10, 2008 6:56 pm

Emri i Software : Bluetooth Hack V 1.7
Formati : jar


Pershkrimi

Kodi:
Nje her konektohu ne bluetooth te ndonje telefoni
- Lexo Mesazhet ( sms )
- Lexo konkaktet
- Ndrysho profilin c
- lsho muzikat e ti nese e ka silent mobilin
- luaj me muzikat e ti
-Restart mobilin
- Ndal telefonin shymė
- Restarto te dhanunat
- Ndrro volumin e zanit
-edhe qka esthe me e mira , thirr prej tel te ti dhe inkludi qe gjitha funksionet qe do etj.

Shkarko

Kodi:
http://www.speedyshare.com/978482253.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Bluetooth Hack v 1.7
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: UnaBle Box :: Programe Pėr Mobil-
Kėrce tek: