ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Linda per vete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Linda per vete   Fri Jan 11, 2008 10:00 am

Linda per vete-Jetova per ty,Plagosa shpirtin-te sherova ty,Harrova veten-Te kujtova ty,Linda per vete-dhe do vdes per ty...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Linda per vete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: