ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ilaci i dashurise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Ilaci i dashurise   Fri Jan 11, 2008 10:02 am

Ilaci i dashurise eshte helmi, te dashurosh dhe te deshtosh do te thote te futesh flaken ne trup dhe ta shuash ate me lot...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ilaci i dashurise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Ora e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: