ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kur isha i vogel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Kur isha i vogel   Fri Jan 11, 2008 10:03 am

Kur isha i vogel me mesuan se kisha nje
zemer per te jetuar dhe dy sy per te
par,tash qe u rrita e kuptoj se e kam nje
zemer per te vuajtur dhe dy sy per te qar ,nuk edi a e she nuk ee di a lexon nuk edi a e di qe zemra ime vetem ty te do....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kur isha i vogel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bedri Ēoku:PSE DO TĖ ISHA NJĖ MENDJE ME ISMAIL KADARENĖ?
» VEPRORE XHAJA:DOJA TE ISHA SI TI..
» INSIATIV E NJĖ GRUPI MĖRGIMTARĖSH DHE ANTAR TĖ LDK-sė, RUGOVISTA ME ZEMĖR PĖR TĖ PROPOZUAR AGIM GASHIN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: