ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nė Ditėt Kur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Nė Ditėt Kur   Fri Jan 11, 2008 10:06 am

Nė Ditėt Kur Zemra Yte E Vetmuar Do Ta Kėrkoj Dashurinė Time, Do Tė Ti Jap Lotėt Dhėmbjen Dhe Pikėllimin Qe Tė Jetosh Me Ata Dhe Tė Mėsohesh Tė Duash Sinqerisht:(Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nė Ditėt Kur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: