ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Tė dashurosh njė vajzė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Tė dashurosh njė vajzė   Fri Jan 11, 2008 10:07 am

Tė dashurosh njė vajzė do tė thotė ta duash ma shumė se jetėn
Tė mos ndėgjosh fjalėt e botės por vetėm tė vėrtetėn
Ta dashurosh njė vajzė do te thotė ta shikosh nė sy
Ta dashurosh me gjithė forcėn e moshės tė mos kesh pėr tė xhelozo
Tė dashurosh njė vajzė mos kujto se ėshtė e lehtė
Se me tė do tė kaloni diēka tė madhe Qė quhet "JETĖ" !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tė dashurosh njė vajzė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kejsi Tola, Jam vajzė e rregullt, paparacėt mė bezdisin se thonė tė pavėrteta
» Njė vajzė turke futet e gjallė nė dhč nga i jati dhe gjyshi
» Tragjedi nė shkollė, 19-vjeēari vret njė vajzė nė klasė
» Si tentuan ta trafikojnė vajzėn time tre matrapazėt nga Drenasi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: