ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dua 5 minuta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Dua 5 minuta   Fri Jan 11, 2008 10:08 am

Dua 5 minuta :
1. per te te folur,
2. per te te perkedhelur,
3. per te te pare,
4. per te te puthur ,
5. per te kthyer oren prapa dhe te filloj nga e para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dua 5 minuta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: