ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kur jam i zgjuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Kur jam i zgjuar   Fri Jan 11, 2008 10:12 am

Kur jam i zgjuar mendojmendoj per ty e kur jam ne gjum endroj vetem vetem per ty si dhe pse me hyre ne zemer ende nuk e di e pse tani me ben te vuaj prap nuk e di azgje nuk di perveqse qe te dua shum dhe qe smundem pa ty ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kur jam i zgjuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: