ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Jetoje Jeten Aspak Mos U Mendo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Jetoje Jeten Aspak Mos U Mendo   Fri Jan 11, 2008 10:12 am

Jetoje Jeten Aspak Mos U Mendo
Sot Dikush Te Uren Neser Dikush Te Do
Mos U Frigo Dhe Mos E Humb Veten
Mendo Pak Se Ddikush Per Ty E Jep Jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jetoje Jeten Aspak Mos U Mendo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: