ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mėsuesja i mėson nxėnėsit qė ti respektojnė mė tė vjetrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Mėsuesja i mėson nxėnėsit qė ti respektojnė mė tė vjetrit   Fri Jan 11, 2008 10:24 am

Mėsuesja i mėson nxėnėsit qė ti respektojnė mė tė vjetrit.
Njė nxėnės duke shkuar nė shtėpi e pėrshėndet njė njeri
-Mirėdita axhė.
Ma hongėsh karin, i thot ai.
tė nesėrmen mėsuesja i pyet nxėnėsit
a e keni pėrshėndet dikė?
Po thotė nxėnėsi
por mu mė kanė thonė diēka.
Po ēka tė kanė thėnė?
Nuk muj me tregu se ėshtė flliqėt...
Po hajt e kallxoje pak me rrotulla , i thot mėsuesja.
Poo mėsuese, me ka thėnė, ma hongsh atė senin qė hin nė pidhė valla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mėsuesja i mėson nxėnėsit qė ti respektojnė mė tė vjetrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ali Podrimja: Diktatura dhe mėsuesja ime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: