ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Provimi Historis

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Provimi Historis   Fri Jan 11, 2008 10:25 am

Ishte konė njėher provimi i Historis. Qe po hyn njė student i pasur,- Profi e pyet: ku ka ra bomba e par atomike? Nxėnėsi i thotė se s'e din, por ia jep 3000 euro profesorit dhe ky e kalon. Kur hyn i varfuni ky e pyt pytjen e njejtė.- Ku ka ra bomba e parė atomike ky i thotė nė Hiroshim dhe nė Nagasaki, Profesori e pyet se sa kanė vdekė, e ky i thotė 2 milion persona, e profesori ia kthen emrat koleg, emrat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Provimi Historis
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Konkurs letrar - Pėr nderė tė 100 vjetorit tė ngjarjes mė tė lavdishme tė historisė sė Malėsisė sė Madhe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: