ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 3 Pytje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: 3 Pytje   Fri Jan 11, 2008 10:26 am

Mesuesja i tha klases ti shkruar 3 pytje nje djal i tha babes tha bab tregoma ni pytje ai ishte nervozuar dhe ja boni me ta rapagjesh njo ti qes qyrat tok pastaj motres ja bon ma trego nii pytje ajo ishte tu luajtur me tren dhe ajo tha tytyty dhe shkon te nana djali i thot nanes nan tregoma ni pytje ajo ja bon qyra majmuni me breg dhe kur shkon ne shkoll aj djali mesuesja e qon dhe thot ai djali qohet dhe i thot pytjet me ta rapaqesh ti qesh qyrat tok msusja thot kujna tytyty msusja thot tash ta thiri dritorin kur vjen dritori djali thot qy majmuni me breg.?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
3 Pytje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: