ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 E bukur kjo lumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: E bukur kjo lumi   Fri Jan 11, 2008 10:35 am

Bie zilja e tel shpis dhe e ngren i zoti i shpise , telefonusi i thote : ik ne dhomen e gjumit , mer pistoleten mbushe dhe pastaj vrite gruan se te ka tradhetuar
i zoti i shpise nga nervat iken ne dhome , mer pistoleten dhe e vret gruan pastaj shko te telefoni , i thote anonimit se e vrava por tani cte boj ? anonimi i thote ik te oborri i shtepise dhe hap nji grope te thelle , por ne ate moment i zoti i shpise thote - une banoj ne pallat jo ne shpi private , anonimi pergjigjet - me falni por ca numri jeni ju? - i zoti i shpis i tregon numrin , pastaj anonimi thote -aha me falni por kam ngaterru numrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E bukur kjo lumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: