ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Do Hite Shum Te Mira

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Do Hite Shum Te Mira   Fri Jan 11, 2008 3:45 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do Hite Shum Te Mira   Fri Jan 11, 2008 3:47 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Riona
I thjesht


Numri i postimeve : 1
Registration date : 02/07/2008

MesazhTitulli: Re: Do Hite Shum Te Mira   Wed Jul 02, 2008 3:13 pm

Persh shpresoj qe jeni mire dhe po ja kaloni mire.Spo e zgjas me shum vetemd eshta me ju lute moderatorit ExTra qe kish pas mundesi me e gjet dhe nje her kengen e Riza Zyberit-Shko moter ndasmen e saj se po me thot qe u fshi ky file spo muj me donladu plz shum shum me lajm tek adresa e msn plz shuuume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Do Hite Shum Te Mira   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do Hite Shum Te Mira
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: MUzika Shqiptare-
Kėrce tek: