ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Transferimet e futbollistėve - [THASHETHEME & ZYRTARE]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Transferimet e futbollistėve - [THASHETHEME & ZYRTARE]   Fri Jan 11, 2008 3:55 pm

Me pėrfundimin e kampionateve tė rregullta futbollistike, fillojnė edhe thashethemet se lojtarė tė ndryshėm do tė ndėrrojnė ngjyrat e klubeve, duke kėrkuar lavdinė diku tjetėr. Pra kėtu lajme tepėr tė shkurtra pėr kalim lojtarėsh neper klube tjera, apo interesim medial e thashetheme te ndryshme futbollistike. Si duket na pret nje vere e nxehte FUTBOLLI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Re: Transferimet e futbollistėve - [THASHETHEME & ZYRTARE]   Fri Jan 11, 2008 3:55 pm

Dy lajme bomastike vijne nga Spanja, ku Chelsea ofron shume astronomike per Raulin dhe David Villa-n.

Raul per 100 milion euro dhe David Villa per 70 milion euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Re: Transferimet e futbollistėve - [THASHETHEME & ZYRTARE]   Fri Jan 11, 2008 3:56 pm

Milan eshte i gatshem te jap 100 miljon euro per Ronaldinhon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Transferimet e futbollistėve - [THASHETHEME & ZYRTARE]   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Transferimet e futbollistėve - [THASHETHEME & ZYRTARE]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» Alfred Papuēiu: Letėr drejtuar kryeministrit Sali Berisha?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Futballi-
Kėrce tek: