ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Diskutime mbi skuadrėn e Arsenalit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Diskutime mbi skuadrėn e Arsenalit   Fri Jan 11, 2008 3:59 pm

Coaching Staff=Stafi Drejtues

Arsčne Wenger Manager

Pat Rice Ndihmes Manager

Boro Primorac First Team Coach

Neil Banfield Coach

Gerry Peyton Goalkeeping Coach

Lojtaret

1. Jens Lehmann
2. Abou Diaby
3. Bacary Sagna
4. Cesc Fabregas
5. Kolo Toure
6. Philippe Senderos
7. Tomas Rosicky
8. Lassana Diarra
9. Eduardo
10. William Gallas
11. Robin Van Persie
13. Alexander Hleb
15. Denilson
16. Mathieu Flamini
17. Alexandre Song
19. Gilberto
20. Johan Djourou
21. Lukasz Fabianski
22. Gael Clichy
24. Manuel Almunia
25. Emmanuel Adebayor
26. Nicklas Bendtner
27. Emmanuel Eboue
30. Armand Traore
31. Justin Hoyte
32. Theo Walcott

PS: Lojtaret jane sipas numrave qe kane dhe jo sipas pozicionit qe lozin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Diskutime mbi skuadrėn e Arsenalit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Futballi-
Kėrce tek: