ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona pas 107 viteve me reklama nė dres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Barcelona pas 107 viteve me reklama nė dres   Fri Jan 11, 2008 4:05 pm

Barcelona pas 107 viteve me reklama nė dres
Kampioni aktual europian dhe spanjoll. Barcelona, nga sezoni i ardhshėm pas 107 viteve nė dresin e tyre pėr herė tė parė do tė mbajnė njė reklamė. Ata nuk do tė mbajnė ndonjė reklamė qė i sjell miliona euro, por do tė mbajnė logon e UNICEF.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcelona pas 107 viteve me reklama nė dres   Fri Jan 11, 2008 4:05 pm

Samuel Eto'o do tė pauzojė 3 muaj
Sulmuesi i Barcelonės dhe reprezentacionit tė Kamerunit, Samuel Eto'o do tė pauzojė ndėrmjet dy dhe tre muaj pasi ishte lėnduar nė ndeshjen e ligės sė Kampionėve e cila u luajt me Werder e Bremenit qė pėrfundoi me rezultat 1:1. Ai u lėndua nė minutėn e 65 ku u zėvendėsua mė pastaj nga Lionel Messi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Barcelona pas 107 viteve me reklama nė dres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qytetet shqiptare-Gjakova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Futballi-
Kėrce tek: