ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Real Madrid mposhtet nga Mallorca

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Real Madrid mposhtet nga Mallorca   Fri Jan 11, 2008 4:24 pmReal Madrid ėshtė mposhtur me rezultat 2-1 nė ndeshjen e parė pėrballė Mallorcas, nė garat pėr Kupėn e Mbretit, derisa Athletico Madrid ka barazuar nė fushė tė vet ndaj Valladolid.

Gonzalo Higuain shėnoi pėr Realin, duke barazuar rezultatin nė minutėn e 25-tė, vetėm njė minutė pasi qė sulmuesi nga Uruguai, Oscar Trejo, ēoi nė epėrsi klubin vendas. Por Real nuk kishte pėrgjigje pėr golin e mesfushorit tė Juan Arango, i cili vulosi rezultatin nė minutėn e pestė tė pjesės sė dytė (50’), duke mposhtur pėr herė tė dytė portierin polak, Jerzy Dudek.

Nė ndeshjen tjetėr tė sė enjtes, tė vlefshme po ashtu pėr Kupėn e Mbretit, Athletico Madrid ėshtė frenuar me barazim pa gola ndaj Real Valladolid.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Real Madrid mposhtet nga Mallorca
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Futballi-
Kėrce tek: