ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Henry: Do tė kthehem sėrish tek Arsenal njė ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Henry: Do tė kthehem sėrish tek Arsenal njė ditė   Fri Jan 11, 2008 4:25 pm

Thierry Henry ka pėrmendur se ka gjasa qė ai t’i bashkohet Arsenalit me ndonjė detyrė njė ditė, duke thėnė se klubin e ka "nė gjak". Henry ka qenė hero i topēinjve gjatė qėndrimit tetėvjeēar nė klub, duke treguar njė sėrė momentesh tė paharrueshme dhe duke thyer edhe rekordin e Ian Wright pėr golat e shėnuar.
Dhe, megjithėse ekipi i Arsene Wenger ka ecur shumė mė mirė se sa qė shumica kanė parashikuar, pas largimit tė Henryt nė drejtim tė Barcelonės, francezi thotė se e ka pasur tė vėshtirė tė shkėputet nga ekipi.

"Pavarėsisht se ēfarė ndodh me klubin tim tė ri, kurrė nuk do ta gjej dashurinė qė mė ėshtė treguar nė Arsenal, pjesėrisht sepse mendoj se kurrė nuk do tė luaj pėr ndonjė skuadėr tjetėr pėr tetė vite. Kėmbėt e mia nuk do tė mė lejojnė”, ka thėnė francezi.

“Tė luaj pėr Arsenal tetė vite, tė fitoja ose tė humbja, gėzimi, hidhėrimi, gjithēka ishte thjesht e jashtėzakonshme. Gjithmonė ktheheni tek vendi tė cilit i takoni dhe, nė kėtė kuptim, unė shpresoj qė njė ditė tė jem nė gjendjet tė punoj me klubin. E kam nė gjak. Gjithmonė e pėrcjelli Arsenalin kur luan dhe jam shumė i gėzuar kur fiton”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Henry: Do tė kthehem sėrish tek Arsenal njė ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» .Sot u rihap sėrish tuneli i Kalimashit
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Futballi-
Kėrce tek: