ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Burimi i lumturisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Burimi i lumturisė   Fri Jan 11, 2008 5:01 pm

Burimi i lumturisė mund tė pėmblidhet nė dy shtylla kryesore:T'u nėnshtrohesh urdhrave tė All-llahut xh.sh.

Tė sillesh butėsisht ndaj tė gjitha krijesave.Musliman i vėrtetė ėshtė ai qė i zbaton postulatet universale qė u pėrmendėn mė kėtė faqe.
Kjo ėshtė rruga e sigurt e lumturisė nė kėtė botė dhe garanci e lumturisė sė pėrjetshme nė botėn tjetėr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Burimi i lumturisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Feja Islame :: Islami - Feja e vetme, e pranuar tek All-llahu Subhanehu ve Teala-
Kėrce tek: