ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 All-llahu (xh.sh.)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: All-llahu (xh.sh.)   Fri Jan 11, 2008 5:05 pm

Besimi nė All-llahun Njė paraqet kushtin themelor tė Fesė Islame.
All-llahu xh.sh. nuk i pėrngjan asnjė krijese. Ai ėshtė i Pėjetshėm. Nuk ka asnjė tė metė. Ėshtė i Plotfuqishėm, i Gjithėdijshėm dhe i Kudopranishėm. Ai dėgjon dhe sheh ēdo gjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
All-llahu (xh.sh.)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Feja Islame :: Islami - Feja e vetme, e pranuar tek All-llahu Subhanehu ve Teala-
Kėrce tek: