ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Suretu El Felek

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Suretu El Felek   Fri Jan 11, 2008 5:08 pm

Bismilahir-rrahmanir-rrahim

Kul e'udhu bi Rabbil felekMin sherri ma halekUe min sherri ghasikin idha uekabUe min sherrin-nef-fathati fil ukadUe min sherri hasidin idha hased.


Me emrin e All-llahut, Mėshiruesit, Mėshirėbėrėsit!

Thuaj: I mbėshtetem Zotit tė agimit,Prej dėmit tė ēdo krijese, qė Ai e krijoi.Dhe prej errėsirės sė natės kur ngryset plotėsisht.Dhe prej dėmit tė atyre qė lidhin dhe fryejnė nyja.Edhe prej dėmit tė smirėkeqit kur sipas smirės vepron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Suretu El Felek
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Feja Islame :: Islami - Feja e vetme, e pranuar tek All-llahu Subhanehu ve Teala-
Kėrce tek: