ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Arti Kompjuterik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Arti Kompjuterik   Thu Jan 10, 2008 5:37 am

Artistėt Digjital tė Forumit

Kam renditur mėposhtė temat e Galerisė sė Artit Kompjuterik:

- Punime tė mijat - nga anėtarja Jola
- Piktura nė "Paint" nga anėtari Brari
- Wallpapers punime tė anėtarit Studenti Blu
- Art Digjital nga edspace anėtari edspace
- Dizajnimi im anėtari PrInCiPiEl
- Klub pėr Programet kompjuterike tė Artit
- Art Digjital - Punime tė ndryshme nga anėtari Rrap Cungu
- Punimet e mia nė fotoshop nga anėtari Osiruz
- Punime Vetiake tė punuara me fotoshop nga anėtari Orion Dyrrahu
- Dizajni & Arti i Karameles anėtarja Karamele
- Punime dixhitale
- Mėmėdhe quhet toka... nga edspace
- Alb Design punime tė anėtarit The Dardha
- cover arts pėr disa kėngė nga anėtari drini nė TR
- Ingerin- Punimet e mia nga anėtari demolition man
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Arti Kompjuterik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: Arti Shqiptar-
Kėrce tek: