ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Edhe nje me shum ne UnaBle.Tk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WarNiNg
I thjesht
avatar

Numri i postimeve : 3
Registration date : 16/01/2008

MesazhTitulli: Edhe nje me shum ne UnaBle.Tk   Wed Jan 16, 2008 2:52 pm

Pershendetje jam e dini shumicaa kush jam Berberi jam ha ha ju pershendes ju uroj per forumin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe nje me shum ne UnaBle.Tk   Wed Jan 16, 2008 5:53 pm

Mir se vjen .. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe nje me shum ne UnaBle.Tk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Prezentohu-
Kėrce tek: