Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcoleta nga Alb-h@ck

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alb-h@ck
I thjesht



Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/01/2008

Barcoleta nga Alb-h@ck Empty
MesazhTitulli: Barcoleta nga Alb-h@ck   Barcoleta nga Alb-h@ck Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 7:45 am

Titulli: XHENETI

Njoni kish pase nje shok ne angli dhe e pyt ne telefon allaile shok si eshet anglija ai i kthet e i thit xhenet vlla xhenet kush po vdiske ne kosov po i bishin ne angli ai i kthehet allaile ej kqyr bre mose po ma she stergjushin e pyte ku i ka lan letrat e baneses se po me qet habitati


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Feb 01, 2008 7:48 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alb-h@ck
I thjesht



Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/01/2008

Barcoleta nga Alb-h@ck Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Alb-h@ck   Barcoleta nga Alb-h@ck Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 7:46 am

Titulli: Airoplani

jon kon ne airoplan do te UNMIKUT Gjermani Amerikani edhe SHqiptari edhe tash kashkojn per ne kosow edhe e kan bo me qit doren ne dritare me qit doren me dit ku eshte edhe e ka qit amerikani se ka dit e ka qit gjermani se ka dit kur e ka qit Shqiptari i ka ra ora ja ka bo e di ku jena ja kan bo ku ne prishtin permbi wranjewc se si e qita doren ma wjedhen oren -hahahahahha nga Trimi 7/1 Asim wokshi 7/1+7/6


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Feb 01, 2008 7:47 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alb-h@ck
I thjesht



Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/01/2008

Barcoleta nga Alb-h@ck Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Alb-h@ck   Barcoleta nga Alb-h@ck Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 7:47 am

Titulli: zezaku

vjen ni zezak ne kosove edhe e lut zotin me ja plotsu tri deshira;mi ba te bardh, me pas gjith uje edhe mi vizitu ka 10 femra ne dite.Ae dini qka e ban?SHOLE PER FEMRA.te bardh, me plot uje edhe e vizitojne femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alb-h@ck
I thjesht



Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/01/2008

Barcoleta nga Alb-h@ck Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Alb-h@ck   Barcoleta nga Alb-h@ck Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 7:48 am

Titulli: Pergjegjesia

Ne nje tubim po pyesin:
-Kush don te kete rroge te madhe?
-UNMIKu.
-Kush don te haje kulaqin me te madh?
-UNMIKu.
-Kush deshiron te mbaje pergjegjesi per standardet?
-Flisni edhe ju tjeret hej !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alb-h@ck
I thjesht



Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/01/2008

Barcoleta nga Alb-h@ck Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Alb-h@ck   Barcoleta nga Alb-h@ck Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 7:49 am

Titulli: Ligjerata

Njė njeri i thotė UNMIK-ut:
Ju ligjėratat po i bani Copy nė diaspor edhe po vini nė Kosovė po i boni Paste...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alb-h@ck
I thjesht



Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/01/2008

Barcoleta nga Alb-h@ck Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Alb-h@ck   Barcoleta nga Alb-h@ck Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 7:49 am

Titulli: Ligjerata

Nje njeri i thot UNMIK-ut:
Ju ligjeratat po bani Copy diaspor edhe po vini ne Kosove pe bojni Past...

Te Shkruara nga Rinor Drini...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Barcoleta nga Alb-h@ck Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Alb-h@ck   Barcoleta nga Alb-h@ck Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta nga Alb-h@ck
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: