ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A ju pelqen dhe juve qe te vizotoni dmth qe te beni art ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: A ju pelqen dhe juve qe te vizotoni dmth qe te beni art ?   Sun Feb 03, 2008 5:15 am

Un valla drejten me than kam vizatu vec kur asht dasht per shkoll hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
A ju pelqen dhe juve qe te vizotoni dmth qe te beni art ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: Arti Shqiptar-
Kėrce tek: