ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pa NATO nuk ka Maqedoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Pa NATO nuk ka Maqedoni   Sat Mar 01, 2008 5:46 amKryetari i Partisė Demokratike Shqiptare, Menduh Thaēi nė njė intervistė tė drejtpėrdrejtė tė hėnėn nė televizionin Klan, me gazetarin Blendi Fevziu, nė emisionin e tij "Opinion +", u ndal gjatė nė ēėshtjen e shtetit mė tė ri. Flet edhe pėr shqiptarėt e Maqedonisė dhe komenton shifrat e ndryshme qė jepen mbi peshėn qė ata zėnė nė popullsinė e vendit fqinjė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pa NATO nuk ka Maqedoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lufta pėr ēlirimin dhe ndarjen nga Maqedonia: Ja skenari shqiptar
» STOP DISKRIMINIMIT RACIAL TĖ FĖMIJĖVE SHQIPTARĖ NĖ MAQEDONI! (NĖ DITĖN NDĖRKOMBĖTARE TĖ FĖMIJĖVE )
» Nė Maqedoni, ashpėrsohet fjalori politik
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te ndryshme :: Lajme Ditore-
Kėrce tek: