ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Edhe une kete-Opaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackVirus
I thjesht


Numri i postimeve : 1
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Edhe une kete-Opaja   Fri Apr 04, 2008 12:50 pm

jam Pajtim Aziri nga Opaja - Kumanove
mesoj ne shkollen ekonimoke ne Kumanove
17 vejt
e mail: blackvirus@live.com

per hacking dhe cracking gjithmon ne sherbimin tuaj do te jet BlackVirus
me respket nga BlackVirus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe une kete-Opaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» VIKTORIA XHAKO:PO TA POSTOJ KETE LETER
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Prezentohu-
Kėrce tek: