ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b00mb3r
I thjesht


Numri i postimeve : 44
Registration date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari   Sat May 09, 2009 4:15 pm

Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari

Na ishin nje hete Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari.Ata kishin hyp ne nje ajroplan.Ne ato momente Amerikani po luante me kompjuter pas pak e kap kompjuterin pe dritates e hedh jash.Gjermani me Shqpitari i thon ce e hodhe be?Amerikani thot:ka sa te duesh ne AMERIK.
Pas pak Gjermani po luante me lodra luan sa luan i kap lodrat pi dritares i hedh jash.Amerikani me Shqiptarin i thon:ce i hodhe be?Gjermani thot:po ka sa te duash ne GJERMANI.
Pas Gjermanit vin Shqiptari ai e kap ni macedon pi dritares e hedh jash.Amerikani me Gjermanin i thon :ce e hodhe be ? Shqiptari thot:po ka sa duesh ne MAQEDONI . haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe
» Shqiptari qė mbrojti Milosheviqin
» AGIM GASHI:ENVER SHQIPTARI - Enver Malokut
» Kapet nė Tiranė "shqiptari "wanted" i FBI-sė
» Asllan Dibrani: Qendra e Vetėvendosjes nė Gjermani zgjerohet edhe me njė nėndegė nė Nürnberg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: