ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 biseda ne kinema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b00mb3r
I thjesht


Numri i postimeve : 44
Registration date : 09/05/2009

MesazhTitulli: biseda ne kinema   Sat May 09, 2009 4:15 pm

biseda ne kinema

Ne teater , dy shikuese vazhdimisht peshperisin . Shikuesi i neverikosur i cili rri para tyre kthehet dhe iu thote: -Me falni , por une nuk mund te degjoj asgje! -Ma allahile? I pergjigjet njera ĆƒĘ’Ć†’Ćƒā€šĆ‚Ā¢ĆƒĘ’Ć‚Ā¢ĆƒĀ¢Ć¢ā€šĀ¬Ć…Ā”Ćƒā€šĆ‚Ā ¬“ e ku po te intereson ty se per ĆƒĘ’Ć†’Ćƒā€ Ć¢ā‚¬ā„¢ĆƒĘ’Ć¢ā‚¬Å”Ćƒā€šĆ‚Ā§ka po bisedoj me shoqen time?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
biseda ne kinema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: