ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 miza dhe tumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b00mb3r
I thjesht


Numri i postimeve : 44
Registration date : 09/05/2009

MesazhTitulli: miza dhe tumi   Sat May 09, 2009 4:15 pm

miza dhe tumi

Dy miza tu hanger mut, njona po pordh, tjetra po thot: Valla e poshter je, qysh po mundesh gjat bukes me pordh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
miza dhe tumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krist Gjinaj: Miza pas veshi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: