ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kujdes kur te lypin grat metren !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b00mb3r
I thjesht


Numri i postimeve : 44
Registration date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Kujdes kur te lypin grat metren !   Sat May 09, 2009 4:16 pm

Kujdes kur te lypin grat metren !

4.- Kujdes kur te lypin grat metren !
Ish kan ni grua dhe e kishte quar djalin e vet te kojshia per me e lyp ni meter dhe djali shkon te kojashia dhe i thot o kojshi me ka que nana a e ki ni meter dhe kojshia i pergjigjet se ni meter nuk e kam veq thuaj nanes tende se per afer tetumdhet sentin ksajte jam hahahahahahaha !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kujdes kur te lypin grat metren !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: