ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 DY SHOQET

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b00mb3r
I thjesht


Numri i postimeve : 44
Registration date : 09/05/2009

MesazhTitulli: DY SHOQET   Sat May 09, 2009 4:17 pm

DY SHOQET

Njė shoqe po i thotė shoqes tjeter"burri im kurrė nuk mė prek, le se nuk mė prek por as qė mė vėren kur tė bij me tė nė krevat". Nuk po tė besoj, i thotė tjetra shoqe, du me i hy unė sonte nė shtrat me provu.
Dhe kur hyn shoqja e shoqes nė krevat tė burrit tė shoqes ai burri menjėherė kėrrrrk gishtin nė atė senin e shoqes sė gruas, tash ajo shoqja po bėrtet"kuku, pse mė rrejshe se nuk tė prek moj e poshter". Tash kjo gruja e burrit i thotė shoqes "pse qka tė bani moj" po qysh moj ai pa njo pa dy ma shtini gishtin nė atė senin". Gruja e burrit po qesh hahahaha.
Ajo po i thotė e pse po kesh.
Po ai ka desht me lagė gishtin se ju ka ter pėshtyma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DY SHOQET
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: