ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Buy more Skype Credit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Buy more Skype Credit   Thu Jan 10, 2008 6:40 pm

Forumi ka kohe qe ka pauzuar dhe tash eshte kthyer prap ...duke i uruar miresardhje po ashtu e shtroj edhe nje kerkes...une kam provuar te blej credit ne skype...kam perdorur CC-t e mundshme te gjitha qe kan qene mirepo kerkesa ime as nuk eshte anuluar dhe as nuk eshte pranuar . Ne dy tentime qe kam bere e para eshte realziuar dhe eshte mbushur edhe faze e fundit ndersa ne te dyten ka mbetur aty...dhe mua me nevojitet te kem nje account me credit tashti....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.albanianforum.net
 
Buy more Skype Credit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: CHat Programe :: Skype, AOL, AIM, ICQ-
Kėrce tek: