ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Dashuria?   Fri Jan 11, 2008 10:11 am

Dashuria? c"fare eshte dashuria eshte: dy puthje nga buzet e mia, eshte ai moment qe te mendoj eshte ajo fjale te dashuroj, dashuri mos kujto se eshte vetem nje poezi, dashuri quhem une dhe ti. Dashuri eshte kur te duhemi fort kur s'ndahemi per asnje gje tjeter ne bote...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: