ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lamtumir Pėr Her Tė Fundit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Lamtumir Pėr Her Tė Fundit   Fri Jan 11, 2008 10:13 am

Lamtumir Pėr Her Tė Fundit

Kthe Koken Edhe Nje Her Me Kurr Nuk Do Tė Shihemi As Nė Vjesht E As Nė Pranver...
Lamtumir Kur Tmė Thuajsh Dorėn Fort Shtrengoma Mos Harro Tė Me Vėshtrosh Edhe Njė Her Drejt Nė Sy..
Ah Qfar Zemre Paske Pasur Kėtė Vetėm Unė E Kam Zbuluar As Njėher Si Nuk E Dite Se Sa Fort Tė Kam Dashuruar..
Lamtumir Du Tė Them Por Shpirti Me Pėrvlon Sa Vėshtir qenka Tė Ndahesh Nga Ajo Qė Shum E DON!!
Lamtumir Me Thuaj Ti Sepse Unė Kėtė Nuk Mund Ta Them,
Dhe Kėtė Nuk Do Ta Thosha Kurr Mir PO Ti Kėt E Pelqen..
Kjo Ishte Dashurija Ime E Par Dhe Kjo Kaq Hidhur Mbaroj..
Njė Zemer E Helmuar Rėnde T’a Mbaron, Dashurin Luftoje!
Gjdo Gjė Nė Kėtė Botė Shperblehet Kjo Gjithmon Mbeti e Vertet Se Nje Zemer e Varrose e Permbyse Tėr Kėtė JET..
Lamtumirėse Po I Afrohet Qasti I Fundit I Se Vertetes Do Te Doja Ti Them Lamtumir Jetes..
As Kush Ne Kete Botė Mos Perjeft Ksi Fati Te Zi Kur Se Ti U Pervlofsh ne Tjeter Dashuri..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lamtumir Pėr Her Tė Fundit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dimal Basha:Lamtumirė LDK!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet qė Behgjet Pacolli tė zgjedhet president
» Ramadan Asllani: Hasan Remniku - Kaēaku i fundit i Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: