ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Tema Fundit
» Cakto kush do te postoj pas teje
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat May 09, 2009 4:24 pm nga b00mb3r

» Ni shuplak per..??
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat May 09, 2009 4:23 pm nga b00mb3r

» Lexo
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat May 09, 2009 4:21 pm nga b00mb3r

» Kespersky 100% Working Keys Till 2011
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat May 09, 2009 4:20 pm nga b00mb3r

» Adobe C4 Cracks.
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat May 09, 2009 4:18 pm nga b00mb3r

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Affiliates
free forum
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Pa NATO nuk ka Maqedoni
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:46 am nga ExTra
MiRėSeViNi - Portalli Menduh

Kryetari i Partisė Demokratike Shqiptare, Menduh Thaēi nė njė intervistė tė drejtpėrdrejtė tė hėnėn nė televizionin Klan, me gazetarin Blendi Fevziu, nė emisionin e tij "Opinion +", u ndal gjatė nė ēėshtjen e shtetit mė tė ri. Flet edhe pėr shqiptarėt e Maqedonisė dhe komenton shifrat e ndryshme qė jepen mbi peshėn qė ata zėnė nė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Shqip edhe nė ēerdhe
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:44 am nga ExTra
MiRėSeViNi - Portalli Sport2

Tetovė, 29 shkurt - Nė ēerdhen e fėmijėve "Mlladost", nė afėrsi tė Qendrės sportive tė Tetovės, qė para disa ditėsh ėshtė hapur edhe paralelja e parė me mėsim nė gjuhėn shqipe. Nė kėtė institucion, deri mė tani janė pėrkujdesur vetėm fėmijėt maqedonas. Vendimi pėr hapjen e paraleles nė gjuhėn shqipe, vjen pas njė peticioni me shkrim tė dėrguar …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Gratė e Shqipėrisė kontrollohen falas
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:43 am nga ExTra
MiRėSeViNi - Portalli Sport1

Dibėr, 29 shkurt - Ėshtė shtuar dukshėm numri i pacienteve nga Shqipėria qė kryejnė kontrollet gjinekologjike falas nė Dibėr. Kėtė e konfirmon edhe mjekja Sibika Qormemeti, drejtuese e Ordinancės private "Florina Rusi-Marku", e cila thotė se kėto paciente kryesisht kryejnė EKO dhe mamografinė, ndėrsa nga fillimi i vitit janė 10 sosh. "Numri …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Fshehet numri i aborteve kundėrligjore
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:40 am nga ExTra
MiRėSeViNi - Portalli Kadare

Shkup, 29 shkurt - Nė Maqedoni nuk ekziston ndonjė statistikė e saktė pėr abortet, ndėrsa asnjėra nga Ordinancat Gjinekologjike nuk posedon listė me tė dhėna pėr abortet mujore ose vjetore. Tė dhėna rreth kėsaj ēėshtje nuk disponon as Ministria e Shėndetėsisė. Ministri i Shėndetėsisė, Imer Selmani paralajmėron se vazhdimisht do tė kontrollohen …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Kur RTVM e ndalon shqipen me rregullore
MiRėSeViNi - Portalli Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:39 am nga ExTra
MiRėSeViNi - Portalli 02

Shkup, 29 shkurt - Pėrdorimi i gjuhės shqipe nė "Festival Shkup - Zgjedhja pėr Eurosong" pėrjashtohet nė njė prej pikave tė Rregullores sė Pjesėmarrjes, ku ndėr tė tjera thuhet se "tė gjitha kompozimet e Festivalit Shkup 2008 - Zgjedhje e Eurosong duhet tė interpretohen nė gjuhėn maqedonase".
Kjo ėshtė njė prej pikave qė pjesėmarrėsit …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
Forum
Kush ėshtė nė linjė
17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 197 mė Tue Feb 08, 2011 7:52 pm
Statistikat
Forumi ka 55 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri jopous98

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 703 artikuj v 548 temat